Menu główne
Starszaki ubierają choinkę w Muzeum Grodu Santok.

Starszaki ubierają choinkę w Muzeum Grodu Santok.

2 grudnia dzieci z Gminnego Przedszkola w Santoku, z grup „Tropiciele” i „Odkrywcy” ubierały choinkę w Muzeum Grodu Santok. Ozdoby choinkowe przedszkolaki przygotowały w domu z pomocą rodziców oraz samodzielnie na zajęciach w przedszkolu. Prowadzące przygotowały dla dzieci prezentację multimedialną o Choince, Świętym Mikołaju i biskupie z Miry. Dzieci z przyjemnością wysłuchały tych opowieści. Zainteresowanie wzbudziła również bajka o turze, pod tytułem "O przyjaciołach z santockiego grodu". W trakcie ubierania świątecznego drzewka dzieci śpiewały piosenki o Św. Mikołaju. Po poczęstunku przedszkolaki spacerem przeszły do przedszkola. Paniom z muzeum serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas oraz za upominki.

  • 11
  • 22
  • 33
  • 44
  • 55
  • 66
  • 77
  • 88

Simple Image Gallery Extended

Ostatnio zmienianysobota, 03 grudzień 2022 18:44
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Powrót na górę